| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

Am fost lovit de o fata sub centura si de atunci testiculele mele se misca observabil, ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti cumperi un suspensor pe care sa-l si folosesti mai ales atunci cand urmeaza sa fii inpreajma unor fete mai...''amazoane''. big grin

| Holiday a răspuns:

Deabia acum ai observat ca nu stau fixe!?laughing
Daca nu te mai doare nimic n-ai nici pe naiba, relaxeaza-te.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sa mergi la un doctor

| barosanu69 a răspuns:

Sa o lovesti si tu pe ea in țâțe

| NCristian a răspuns:

Testiculele se mișcă în marea majoritate a timpului, deci stai liniștit, se mișcau și înainte, doar că n-ai băgat de seamă.
Cât despre lovitura sub centura, bănuiesc că o meritai...

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru NCristian):

Tot ce-i sub centura se mangaie, nu se loveste de sexul opus.big grin Eu mangai si pe baieti.laughing

| NCristian a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pai nu toţi mângâie la fel, depinde și de puterea cu care se aplică mângâiatulwinking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru NCristian):

Mangaiatul e mangaiat! Mangaierea trebuie sa produca placere, altfel nu mai este.