| Adi10Adi10 a întrebat:

cam cat timp trebuie sa faci sugi cum ar veni, pentru un hickey de durata? (semele acelea pe gat ).

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu nu stiu ce vrea sa zica, te referi sa sugi pana ti se vad tote venele gatului?

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu vrei sa o iei pe coaja de la tatal fetei? sau a prietenului tau? rolling on the floor

| SkyPilot a răspuns:

Depinde de fata. La cele cu ten deschis si trei-patru secunde ajung. Eu as zice sa te potolesti, poate pierzi fata daca apare asa acasa.

| frostxtq a răspuns:

Depinde, daca pielea este foarte sensibila, nu prea mult. Dar astfel de lucruri sunt cele mai mari prostii, le-a trecut moda. Mai bine ai citi o carte.

| aimspeşăl a răspuns:

Iti recomand un DEX, si mai lasa prostiila la o parte.

| papucel1234 a răspuns:

Painun hickey tine cam 2-3 saptamani
Deci ca sa dureze ar trebui 30-45 de secunde