| gaby777 a întrebat:

Caut si eu pe cineva care sa hosteze un server de Deathrun si sa-mi fie partener la dezvoltarea unei comunitati.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc... vrei ca cineva sa-ti plateasca host-ul la serverul de CS, iar tu sa creezi un forum gratuit, pe care eventual o vei numi comunitate pentru ca voi sa fiti "parteneri"?

| gaby777 explică (pentru Ronnix):

Eu o sa ma ocup de forum se el o sa faca servere si altele eu platesc pentru forum... si el pentru server.