| sakura1234 a întrebat:

ce as putea face in cazul in care eu cand ma culc cu iubitul meu dupa ce am orgasm ma doare? Ajung la orgasm foarte repede si as vrea sa continui dar nu pot dupa pentru ca ma doare?

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Depinde ce anume te doare.

1. e normal ca ambele organe sexuale sa se sensibilizeze dupa orgasm, atingerile pot provoca de multe ori o durere, desigur nu una acuta.

2. Esti foarte norocoasa ca atingi orgasmul destul de repede fiindca si baietii au cam aceeasi problema si multe multe fete raman nesatisfacute, iar unele nu prea au orgasm chit ca le "chinuie'" si-o ora.

| lex79 a răspuns:

Fa o pauza si apoi continua.