| Andreea9923 a întrebat:

Sunt fata iar cand fac sex, ajung mult mai repede la orgasm decat iubitul meu si apoi devenind foarte sensibila genital, nu mai suport sa fiu atinsa. Cum pot face sa aman putin asta? Sa nu ma "mai termin" atat de repede? Sau de ce se intampla asta?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca te exciti mai mult decat iubitul tau. Incearca si excita- l tu mai mult ca sa ajunga la orgasm odata cu tine.

| Goete a răspuns:

Devii foarte sensibila la clitoris sau in orice loc unde esti mangaiata, dar banuiesc ca daca el continua, ajungi usor la urmatorul orgasm