| LenaRock97 a întrebat:

ce este petting-ul si de la ce
varsta este permis? multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba, cu toate pe rind sau concomitent. Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale. Nu stiu nu trebuie o anumita varsta.winking

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Explicatia o ai mai jos iar acesta e permis doar de la 15 ani. e lege, asa stiam eu.