| Sorinacio a întrebat:

Ce fel de baietii le plac fetelor(calmi,rau, gentlemani) si cum impresionezi o fata?

8 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Cei cu banii.O impresionezi dcă îi spui ca ai banii.

| richarddawkins a răspuns:

Baniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii restul e de decor

| PsihinG a răspuns:

Depinde de firea fiecarei fete, dar cu siguranta orice fata cauta ca la baiatul pe care il place sa aiba un caracter puternic,
Daca vrei sa o impresionezi, mai intai o cunosti si afli cu siguranta ce o impresioneaza.

| LoL2000 a răspuns:

Mie una imi plac baieti gentlemani happy adica si prietenul meu e gentleman ma rog thinking cu mine cu restul nu.mi pasa laughing dar gentlemani sunt cei mai draguti si cei mai simpatici stiu cum sa abordeze o fata si cum sa flirteze cu unawinking bafta

| TotEuMa a răspuns:

Hai sa-ti spun cum e baiatul pe care-l plac eu, si cam cum au fost toti pana acum rolling on the floor). Stie sa ma asculte, de fapt asa am si ajuns sa vorbim mai mult, ii spun orice problema a mea si chiar daca nu ii pasa macar imi da impresia ca ma asculta si ca ma compatimeste, daca e cazul desigur, este o fire foarte comunicativa cu multi prieteni, nu ii este rusine sa-si arate sentimentele de fata cu amicii, din nou, de fata cu prietenii lui ma lasa sa-l alint oricum vreau eu, cand am nevoie de cineva care sa-mi fie alaturi stie sa faca asta, stie cand e momentul sa ma ia in brate si sa-mi spuna " totul va fi bine ", e mereu atent cu mine, ma ia mai tot timpul prin surprindere cu fel de fel de surprize placute( scuze pentru repetare rolling on the floor) ) si cel mai tare imi place la el ca este foarte natural, asa trebuie sa fii si tu, doar asa o vei atrage cu adevarat pe respectiva fata. Consider ca naturaletea este punctul forte al unui om.:d Goob Luck!

| aaadddyyy a răspuns:

Eu cred ca majoritatea fetelor prefera baietii care sa aiba cate putin din toate sa fie puternic, rau sa se poarte frumos cu ea sa stie sa o surprinda sa ii fure saruturi sa fie si putin misterios sa fie ORIGINAL

| Andreutza184 a răspuns:

Hm.....depinde.Pai sa fie rai, adica ma refer sa aiba tupeu sa vina la tine si sa te sarute sau sa te i-a de mana, dar sa fie si calm, sa stie cand sa faca primul pas sau nu.Si desiguri gentelmani:cum ar fi sa iti faca cinste cu o inghetata sau sa iti deschida usa.Si sa aiba un simt al umorului dezvoltat.Si ca sa impresionezi o fata....hm.Nu e o regula anume, dar incearca sa te uiti cat mai mult la ea si ca privirile voastre sa se intalneasca(mi s-a intamplat si a dat roade) dar ai grija! Nu te holba la ea in exces, asta o s-o sperie.Bafta!

| SmileeForeveer a răspuns:

Heii..eu as prefera un baiat care sa fie atent, gentelman si putin cu capul in nori, amuzant si sa ii placa viata tongue
funda?