| BestOctavian a întrebat:

Cum Impresionezi O Fata? Ce le plac fetelor? Dati-mi niste sfaturi! Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Octavian!
O fata se poate impresiona mai repede decat crezi pentru ca majoritatea fetelor sunt sensibile sa vedemthinking
- flori, asta in primul rand ( o fata cand primeste niste flori dragute primul lucru pe care il spune este " ce draguuuut" laughing )
- sa stai mult cu ea, pentru a observa ce ii place, ce hobby-uri are
- sa o privesti mult in ochi
- sa ii spui des ca e frumoasa
- sa fi gentil cu ea
-sa fi gentil si in relatiile cu cei din jur ca sa observe ca asta e stilul tau si ca nu o faci numai cu ea
- sa o scoti in locuri dragute gen parc, film, spectacole unde sa fiti numai voi.
Bafta!

13 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pe mine personal ma impresioneaza un tip care stie cum sa se comporte in functie de loc, de persoanele langa care se afla, care stie cand sa taca, cand sa vorbeasca si mai ales ce anume sa vorbeasca, sau mai bine spus are bun simt.
Ma impresioneaza un tip care are mult umor, care glumeste mereu, care este optimist.
Ma impresioneaza un tip care stie cum sa se comporte cu o fata. Care stie sa o respecte si sa ii vorbeasca frumos, asa cum merita.
Ma impresioneaza un tip care nu injura, care este calm, care nu se crede cel mai important, care este unic prin felul sau de a fi, care nu copie pe nimeni.

| Dominicc a răspuns:

Bai le plac multe si greu de impresionat (in cazul tau)
O sa primesti sfaturi "fi tu insuti"

Corect dar nu prea!
Nu fi numai atat! fi mai bun!
Le impresionezi cand esti altfel fata de restul tipilor de au ele parte, intelegi? nu prea!

Ei, fi insuti dar sai ai mai mult tupeu incat sa intri in vorba cu ele sau cu. ea. Intri in vorba cu ele fara sa pari dispearat ci sa ceri o parere desp ceva anume sau sa o intrebi pur si simplu daca e din zona.

Apoi incepi convorbirea...

fetelor le plac baietii hotarati si siguri pe ei. Dar sa fi simpatic incat sa le faci sa se simta bine. nu un clown, sa nu dai in partea aia.

Gumeste cu ele, flirteaza cat poti si daca primesti semne de interes, dai in continuare cu vorbitu. Iti iese un nr de telef sau id.

Ps: tupeu-incredere in tine-simpatie
Intelegi acum?

Suuuunt muuuuulte de spus dar nu pot aici! scuze. ma dau de gol ca cine stie ce sunt!

Bafta!

| BloodPrison a răspuns:

Cum o impresionezi ...pai te dai la ealaughing) sorry glumeam, pai poti sa stai pe langa ea sa-i zici ca-i de treaba, sa gasesti interese comune, sa o imbratisezi etc.

| Kindly a răspuns:

Fetelor le place baietii inteligenti, adica acei baieti care mai stiu si altceva in afara de football si conter strike, acei baieti care se imbraca sport sau elegant decat cei care poarta tricouri cu sclipiciuri si pantaloni mulati pe fund (cocalari)straight face. exista acum si exceptii de fete care ii prefera pe aceia, dar acele fete trebuie sa recunoastem ca le lipseste ceva la mansarda :d. succes cu agatatu`!
:*

| AbcElly a răspuns:

Buna Octavian,pai pot sati zic ce nu le place(de fapt mie ce nu-mi place):
-sa mi se spuna intruna "te iubesc"(iti iubesti familia si rudele nu o fata pe care tocmai o cunosti)
-dar cred ca le palce sa auda "tin la tine...", sa nu fi indiferent mereu, fiindca chiar daca nu iti lipseste in momentul ala iti va lipsi in altelestraight face

| AnnaS98 a răspuns:

Pai. nu fii nesimtit cu nimeni, fii sincer, apropie'te de ea, spune'i niste chestii mai personale ca sa vada ca esti sincer si incearca mai intai de toate se ii fii prieten. funda?

| AiDuTzA a răspuns:

Ii esti prieten in primul rand, faci glume, o iei in brate, ii zambesti, ii arunci o priviresmug funda?big grin

| Melinda1219 a răspuns:

Sa ii zambesti frumos, sa te comporti frumos cu ea, sa ii faci cu ochilwinking, sa ii mai lasi cate un cadou pe banca, sa ii pui pupici pe messlaughing

| Tania8022 a răspuns:

Eu ar trebui sa stiu sunt fata. Daca are simtul umorului dai o carte cu bancuri. Daca e mai plangacioasa dai niste flori spunandu-i ca ti la dat un baiat dar pune un biletel pe care sa scrie cu drag octavian

| Tania8022 a răspuns:

Dai flori ca anonim

| Alexa_7965 a răspuns:

Fi tu insuti

| marcel_8906 a răspuns:

Aratati bicepshii.

| Carol_Adam_1991 a răspuns:

Daca esti a patra cheamo acasa la tine
sarut-o coplesesteo arunc-o in pat si apoi fa o atmosfera fierbine