| anonim_4396 a întrebat:

Toate fetelor le plac,, baietii rai ``?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

"Baietii rai" sunt atragatori pana la un punct. Altfel spus, pana la limita aventurii. Nu cred ca o fata si-ar dori o relatie cu un baiat langa care se simte tematoare, nelinistita, sau in cazuri extreme, batjocorita.

13 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Inainte cand eram mai "micuta"va sa zic asa, ziceam ca imi plac baietii cuminti dar adevarul era ca eram inebunita dupa cei rai.Si m-a mancat pe mine undeva si am fost intr-o relatie cu unul rau.A fost cea mai urata perioada din viata mea, plus ca era si prima relatie. Tipu'nu stia altceva decat sa vorbeasca urat si nu ma respecta deloc.M-am despartit de el si dupa cateva luni am dat de un altfel de baiat.Chiar mai frumos ca cel rau si numai zic ce suflet bun are si este foarte milos, asta m-a atras foarte mult la el.Era si este cuminte, eu zic ca ne asemanam foarte mult, noi fiind mai timizi, el fiind un pic mai infipt ca mine, ca neah e baiat.Si in momentul de fata avem 8 luni(cea mai lunga relatie a mea, yeah big grin ) Deci, nu-mi mai trebuie un baiat rau niciodata atata vreme cat am un baiat cuminte care ma iubeste si respecta sincer.

| RAY a răspuns:

Ce naiba faceam in jungla daca eram pampalai si timizi ma intreb si eu, logic ca le plac, ce naiba stai sa te vaneze hrana sau tu o vanezi pe ea, faza cu aventura femeile au fantezii sexuale multe cu barbati tineri bine facuti, mai ales la ovulatie unde sa fim seriosi 8 din 10 femei ar alege un barbat bine facut apoi ar vrea un bolovan cu care sa creasca copilu, mereu baieti astia rai au parte de fete frumoase, dotate asta e adv, eu cand spun barbat rau nu ma refer la vulgaritate, tiganie

| neutrino a răspuns:

Nu, numai celor fara prea multa minte.

| Doub a răspuns:

Nu.

| SkyPilot a răspuns (pentru Doub):

Ma dezamagesti happy Te legi de o cratima, dar despre dezacorduri nimic?

| Doub a răspuns (pentru SkyPilot):

rolling on the floor)). Genial.
Am zis sa fiu si eu un om mai bun.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BizSinir a răspuns:

Nane-Instincte primare
ia asculta si dupa mai intreaba din nou...batting eyelashes

| Zamfir_Andreea_1990 a răspuns:

Sunt unele fete vor sa vorbeste cu tine, unele nu vor sa vorbeste cu tine laughing

| MiaMari98 a răspuns:

Nici-o fata nu iubeste baiatul pentru ca e rau, dar ii detestam atat de mult pe cei pampalai adica "buni" asa ca nu prea ai alternative, caci de obicei gasesti extremele...

| Andreimys12 a răspuns:

Si eu cred asta laughing

| TheCounterTerrorist a răspuns:

Daca asculti muzica nu inseamna ca esti rau ca rocku nu iti da putere sau rappu' a fi rau inseamna a avea un clan in care sa te bazezi dq sa fi sigur pe spatele tau nu stai ca il sun pe varu si da toate fetele ar vrea un om puternic langa ele nu papitoi loviti de soarta deci apucate de sala si de aspect.

| BizSinir a răspuns (pentru TheCounterTerrorist):

Daca faceai referire la raspunsul meu cu ascultatul melodiei sa stii ca ma refeream la ce mesaj transmite, inclusiv raspunsul la intrebarea lui.
Chiar trebuie sa detaliez totul in lux de amanunte?!