| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de persoanele sasaite? Dar de cele raraite? Pe care le preferați? laughing)

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Persoanele sasaite si cele raraite, pot merge la un logoped sa le ajute sa vorbeasca corect!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe niciunele.

| Victoria18 a răspuns:

Cele sasaite au un accent sexy... Cele raraite imi râzgâie timpanul

| sofisis a răspuns (pentru Victoria18):

La mine e invers. Sasaitii imi zgarie timpanul, raraitii mi se par sexy.

| mentholinks a răspuns:

Eu sunt rarait si e nasol tare. Multi oameni nu-mi inteleg unele cuvinte, apar situatii aiurea. O data i-am spus unei fete ca o fur iar ea a inteles "te ***."

| Hammurabi a răspuns:

Pe care le prefer?
Pe cele cu sânii mari. laughing

| Adry05 a răspuns:

Raraite

| BlondinaBlonda a răspuns:

Persoanele sâsâite și raraite sunt simpatice prin felul lor de vorbire

| Pool77 a răspuns:

Eu ador sa port o discutie cu un sasait sau cu un rarait, ma pis pe mine de ras laughing
Bine, doar daca persoana respectiva nu se simte ofensata, ca daca se supara nu mai rad si aia e laughing

| Marvinmiau a răspuns:

Raraite, sunt mai sexy cand vorbesc =)

| Marvinmiau a răspuns (pentru sofisis):

Si mie happy

| Marvinmiau a răspuns (pentru mentholinks):

Ce trist