| DenniDen a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele raraite?puppy dog eyes este o calitate sau un defect? pentru ca si eu suntbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

E un lucru deosebit, eu ador persoanele care au un defect de vorbirelove struck.Eu consider asta un atuu, te ajuta sa iesi in evidenta intr-un mod destul de simpatic.

| Vladuthz a răspuns:

Nu este nici calitate nici defect, e pur si simplu o insusire genetica a omului, e ca si cum ai intreba ce parere avem de blonzi, daca e o calitate sau un defect.

| AndyLavy a răspuns:

Hmm. Depinde. NU o consider nici calitate nici defect, pot spune ca este o particularitate.Toti avem ceva mai "deosebit " Unele persoane raraite sunt chiar simpatice, sunt asa..mai dulci daca pot sa spun laughing. Si eu am avut probleme cu R TZ S cand eram mai mica, dar s-a rezolvat in timp. Am ramas putin sasaita dar nu prea se observa.

| Krane a răspuns:

Adorr rrrrraiti :X este o foarte mare calitate

| DenniDen explică (pentru Krane):

Multumesc frumosbatting eyelashes

| KushiKito a răspuns:

Si eu sunt raraita, dar cand vad pe alti mi se par f.f. simpatici happy.

| DenniDen explică (pentru KushiKito):

Si eu cand ii aud pe altii mi se par asa de simpatoco dar cand "ma aud" pe mine mi se pare normala laughing...tie nu?