| Fineness a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele sasaite?

Răspuns Câştigător
| andrey4me a răspuns:

E un om ca oricare dintre noi numai ca acea persoana s-a nascut cu un mic defect si nu trebuie tratata cu indiferenta am cunoscut si eu o persoana sasaita intr-adevar se mai gaseste cate unul cretin care sa rada si daca daca se nastea fara omana fara un picior atuni era mai bine? si daca ai prietenii sasaiti nu ii trata cu infirenta pana la urma ai si ei o inima happy

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Niciuna.
Nu daca pronunti tz sau s sau z intr-un mod mai diferit de defineste pe tine, ci comportamentul. Oamenilor seriosi de asta le pasa, restul comentariilor doar ignora.Nu-ti face un complex din asta, doar apreciaza-te pe tine pentru ca asta inspiri si celorlaltihappy

| carpediem a răspuns:

E ok. Treci peste asta, problema e mai mult in capul tau decat real. Asa esti tu si gata. Traieste-ti viata.

| Georgiana123 a răspuns:

A scoate un sunet asemănător unui „s" prelungit.A vorbi defectuos, pronunțând „s" în loc de „ș" sau deformând unele sunete; a vorbi peltic