| anonim_4396 a întrebat:

ce sunt OB-urile si cum arata, la ce folosesc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a-ti face o idee de ansamblu, OB-urile reprezinta un fel de "dopuri" asemanatoare cu niste supozitoare, confectionate din material textil care se introduc in canalul vaginal, in vederea impiedicarii scurgerii sangelui menstrual prin si din vagin in exterior. pe o perioada de timp de 3-4 ore in medie. Sunt folosite de femei/fete atunci cand sunt in perioada de sangerare/menstruatie a ciclului menstrual.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vibratoare

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti incarca memoria cu ceva ce tu nu vei folosii vreodata, pentru ca sunt strict folosite de fete.

| EmanuelKant a răspuns:

Esti baiat, de ce te-ar interesa?

| vizuk a răspuns:

Ti le bagi in nas cand curge sange

| SamuelGhinea18 a răspuns:

OB-urile sunt niște tubulețe din vată concepute pentru a fi introduse în urechi atunci când persoana în cauză vrea să fie liniște deplină în jur happy
Întreab-o pe maică-ta sau sor-ta ca să-ți confirme ceea ce eu am scris mai sus laughing

| UnBaiatSingur a răspuns (pentru SamuelGhinea18):

Copile, nu esti cu totul la cap, m-am uitat peste intrebarile postate de tine, nici un pusti de 14 ani n-ar putea intreba asa ceva la modul acela ata de serios pe care l-ai abordat tu happy