| anonim_4396 a întrebat:

Cei care au comandat lucruri de pe acest site http://www.wholesale-dress.net, cum ati platit comanda?, cand ati platit-o?, in cat timp ajunge comanda?, cand ati mai platiti in plus pe langa ceea ce ati comandat? Funda mare mare si vot tuturor care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Dany3l16 a răspuns:

Un sfat bun nu cumpara niciodata nimic de pe net eu am cumpacar niste adidasi nike si pretu zicea ca e 100ron de unde ca m-am trezit cu 600ron am platit ce draq sa mai faci

| edutzu2011 a răspuns:

Eu cumpar aproape tot de pe net. e usor vine in 3 zile vine prin Fan Curier depinde ce alegi. Poti alege sa vinzi cu cardul dar eu platesc cash.Niciodata n-am fost fraierit ca Danyel16

| Jennifi a răspuns:

Edutzu2011 ai mai comandat ceva de ep acest site?