| georgiana_8974 a întrebat:

cine imi spune sh mie jocuri frumoase pe facebook? in afara de (yoville, the sims sociale, fashion world...)fundita...scuze categoria dar e cea mai populata::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Mall world.
stick run.
cam atat. thinking

| Vampixu a răspuns:

Totally Spies! Fashion Agents, It girl, Zoo world 2, Pet Ville, etc.

| DarkAngel42 a răspuns:

Farmville e cel mai popular joc de pe facebook mai incearca milionar city sau frontier ville in general jocuri de la zynga.

| Madalinna12 a răspuns:

It girl, barn buddy, green farm, lady popular, cube crash happy

| justAsk1ng a răspuns:

Barnbuddy, Cityville, Farmville, Backyard Monsters, Fishville