| Deĺααα a întrebat:

Buna TPU`sad. Cine imi zice nume din astea cum ar fi : Chriss JustUs, DaOane, ego, Bullet. si din astea sad ca imi trebuie melodii` triste :-

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Indiferent,esra,mecena,solo,vescan,elli,nimeni altu,liric, re'vers, etc.

| BomBonika_9617 a răspuns:

Indiferent; nane; solo; liric love strucklove struck

| ServanaAtoni a răspuns:

Da' tu vezi la ce categorie ai postat?

| Deĺααα explică:

Tania.` am zis scuze d categoriestraight face dar mi se pare ca aicia se uita fff multi`straight face. adica no` :dlaughing e ceva normal; rolling eyes

| Eu_9064 a răspuns:

ByMeLittleDevil; One shot; Bitter cake; Black cherry; An unforgettable blow; Blow... daca mai vrei trimite mesaj funditapuppy dog eyes...

| PTL a răspuns:

Bullet - abravia
Bullet - a fost odata [asa e cea mai ceacrying]
JustUs - vei ramane a mea
[ ps. nu plange din cauza unu`i baiat, ca la urma tot ea la regreta cu tea pierduton the phone