| adinutza_9584 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri de genul " Aveai un aspect frumos, insa continutul e infect. Le vreau pentru cineva care mi-a facut mult rau. Va pup, fundita:X
Ps: scuze categoria insa e cea mai vizitata

3 răspunsuri:
| Dixie_2559 a răspuns:

Acum nu imi mai pasa, totul a trecut
da`ti foc fraiero.de tine nu vreau sa mai aud
te-ai dat bine pe langa mine.
doar ai profitat

Ti-ai petrecut toata viata pe la toti prin dormitoare.
te credeam prietena.dar esti doar o profitoare
am avut incredere in tine
dar foarte repede m`ai tradat
nu te ingit cu o tona de fanta de portocale
te crezi tare in fata tuturor dar in fata mea esti doar o fata oarecare
vrei sa ai tot la picioarele tale dar nu uita ca un esti la picioarele mele
daca ar trebui sa ma cobor la nivelul la care e mintea ta ar trebui sa dau de petrol
uh vrei sa ma tragi in jos dar st mult mai sus ca tine
barfeste'ma zi ce vrei si asa nu'ti suport fata! uh iti racesti gura iar eu imi traiestc viata

| carlutza1001 a răspuns:

Azi am aflat ca nu esti ceea ce pari. Nu esti fata cu vise mari. Nu muncesti, dar iti plac banii. Agati prin cluburi ca iti e mai usor. E mult mai usor...

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute