| DoodleEver2 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa pun o prietena de pe Facebook ca "sister"?

Ms :* App dau Funda da nu la cine cerebatting eyelashes!

si scuze categorie

3 răspunsuri:
| LoveNight a răspuns:

Te ajut euhappy
deci intrii pe facebook dai la profile->edit profile->friends and family.si iti arata acolo daca vrei sa iti cataloghezi membrii familiei.te pune sa alegi ce ruda iti este si cine anume dupa care dai save changes si gatahappy. trebuie sa accepte si ea ca sa-ti aparabig grin
succes!

| Andutza1 a răspuns:

Pai acolo unde sunt prietenii este un creion apasa pe creionul ala si pune-o pe sora

| Tanya4you a răspuns:

Pai trebuie sa dai la editeaza profilul si in stang iti apare acolo prieteni si familie si scrii numele de facebook al prietenei tale si apoi alegi u de acolo ca ce vrei sa iti apara(frate, sora...)asta e.