| DoodleEver2 a întrebat:

Am vazut la o prietena ca pe mess avea si un grup cu prietenii de pe Facebook si acolo avea id-urile de la toti de pe Facebook si vedea de pee Mess cand intra si cand iesea cineva de pe Facebook.

Intrebarea mea este : Cine ma poate ajuta sa fac si eu asa ceva pe mess-ul meu? Va rog din suflet! Apropo... dau fundabatting eyelashes Scuze categorie big grin

5 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Nu are id-urile lor. Este ca si chat-ul facebook-ului numai ca vorbesti direct de pe mess.

Messenger-> Connected Networks -> Link to Facebook.

| AlleyChann a răspuns:

Iti trebuie messenger 11. :3

| geologul a răspuns:

Descarca Yahoo 11 si el are asa ceva

| Nirdoc a răspuns:

Pentru asta iti instalezi messenger 11 si te intreaba acolo de chestia asta.

| AdriiAnna a răspuns:

Si eu am asa ceva scrie pe gogle yahoo 11 dawland
imi dai fundita plzzpuppy dog eyes