| emiishalala5 a întrebat:

Cine stie cele mai tari melodii rock?

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Sunt multi artisti care canta rock. Preferatii mei sunt: AC/DC, Guns n roses, Iron maden, Red hot chilly pepers, Linkin parca, ZZtop, Scorpions, Led Zepelin, Bon Jovi. Ei sunt artistii care canta rock cu adevarat. Stiu ca tu ai cerut melodii rock si eu ti-am dat cantareti, dar de la acesti artisti este imposibil sa nu iti placa melodiile lor, cam toate.[asta daca asculti rock].

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Linkin parca:X mel faint si numb:X

| Abcdefg123 a răspuns:

Ai gresit categoria .

| bianca19995 a răspuns:

Cauta Revtheory-voices...imi pl mult

| Ralucutza15 a răspuns:

Cele mai tari melodii rock cred eu ca sunt cele cantate de catre Tokio Hotel si Blaxy Girls...winking

| Ralucutza15 a răspuns:

Cele mai tari melodii rock cred eu ca sunt cele cantate de Tokio Hotel si Blaxy girls...acum eu nu ascult rock deci nu prea stiu dar te-am ajutat cu cat am putut.

| RedEyedBoy a răspuns:

Ac/dc-back in black e faina... dar ce cauta intrebarea ta in categoria dragoste si sex?