| Jafala a întrebat:

Care sunt cele mai tari melodii rock?

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Scorpions-"Wind of Change"
Scorpions-"Rhythm Of Love"
Scorpions-"Send Me An Angel"
Deep Purple-"Soldier of Fortune''
Deep Purple-"When A Blind Man Cries''
Queen-"Bohemian Rapsody"
Queen-"Somebody To Love''
Beatles-"Yesterday''
Pink Floyd-"Another Brick In The Wall''
Eagles-"Hotel California''
Auditie placuta!

| laramistigan27 a răspuns:

Of course Radioactive, frate!

| OutlawsMagazine a răspuns:

Hehe.Uite,ai aici up Top 1000 facut de mine acum cativa ani http://warandriot.blogspot.com/......-time.html
Daca te-a ajutat/ti-a placut, te rog sa intri si pe www.outlawsmag.blosgpot.com-articole zilnice pe aceeasi tema. Enjoy!

| Discosaur a răspuns:

Nirvana-Girls,Metallica-Nothing else matters, Nickleback-How u remind me, Phillip Phillips-Raging Fire, Hollywood Undead-City...mai multe nu imi vin in cap. Poate iti plac tongue