| bebelotz a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia aia a lui Babi Minune in care canta el la refren ceva de genul " ce pustie ar fi casa mea daca tu n-ai fi in ea/ Cine ne-a unit vrea sa ne desparta numai cand iubirea se va termina". imi place foarte mult si am cautat-o dar nu am gasit-o, funda pentru cine stie big grin multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

Babi Minune-m-am trezit in noapte erai langa mine funda?

1 răspuns:
| bebelotz explică:

Categoric ai funda de la mine pentru ca asta e si m-am chinuit mult sa o gasesc, multumesc mult :X