| BettyEllA a întrebat:

Cum adica " fata cu caracter "?

Dati'mi cateva exemple de situatii si cum a procedat fata.

Multumesc. :*

Scz de categorie. dau fundita!

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

eu am un caracter serios, constiincios, scrupulos, metodic, ordonat, atasat principiilor, sobru, preocupat de sensul civic si de respectabilitate, muncitor, indreptat catre lucrurile dificile, laborioase.

trage tu concluziile! asta e caracterul meu! am caracter,incearca si tu sa iti faci unul dupa cum te vezi, cum vorbesti, cum te porti

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca nu ai pus intrebarea la categoria potrivita, nu-ti spun! Na!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Ms de fundalove struck

| BettyEllA explică:

Waw

| BettyEllA explică:

Nu ai pentru ce. :X