| habarnamcenume a întrebat:

TPU! Cum isi poate da seama un baiat daca o fata este sau nu virgina, uitandu-se numai la fizicul ei?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

La unele fete se observa, daca isi incep viata sexuala la o varsta prematura, deoarece corpul lor se afla inca in procesul de dezvoltare. Pot avea soldurile mai late decat fetele virgine de varsta lor, sau fundul mai mare. Aticonceptionalele pot iarasi sa determine modificari in corpul unei fete.
Acestea insa nu sunt semne clare ca fata nu mai este virgina! Depinde de la corp la corp...

11 răspunsuri:
| AdeElLl a răspuns:

La fiziclaughing adica cum arata daca are sani, cur si mai cu fite! nu
Poti sa o intrebi si sa iti raspunda sincer sau mai e un trebuie uita-te la ia intre craci daca are himenul rupt sau fracturat nu stiu cum sa zicbig grin

| nicoletacoroiu a răspuns:

Nu se poate...

| ZK a răspuns:

Salut! Nu, nu cred acest lucru. Fetele sunt diferite.
Noroc!winking

| lolly a răspuns:

Nu poate sa-ti spuna nimeni dupa aspectul fizic asa ceva.

| habarnamcenume explică:

De exemplu, am auzit ca daca ai posteriorul mai bombat esti nu stiu cum...

| Gabrielabmg a răspuns:

Pai cel mai adesea...se lasa sanii si fundul.iar daca inainte avea cosuri dupa asta nu va mai aveawinking

| Amelya02 a răspuns:

Nu-si da nimeni seama dupa fizic,mai degraba dupa caracter. Este mai usor asa. Daca fata este mai timida, mai linistita, pudica, sensibila, atunci e clar ca fata e virgina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Realizezi cat de fals este raspunsul tau?

| chipanoo a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Unde dracu' ai invatat asta? se vede din avion ca esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate

| Munteanu_Dorinel_1993 a răspuns:

Buna ma numesc adrian cum imi dau seama daca o fata este virgina sa dau exemplu imi place o fata de 13 ani aproape 14 si are sani un pic mare si sa lasa sani un pic in os mai este virgina
si dupa ce imi dau seama asta e id meu care vreti sa imi ziceti varzaru_adrian_25