| andra7664 a întrebat:

Un baiat poate sa isi dea seama ca esti virgina?

Răspuns Câştigător
| vlad210 a răspuns:

Da. Poate sa-si dea seama. In primul rand dupa cum te comporti in timp ce faci sex. Si in al doilea rand prima oara o sa te doara si o sa tipi. happy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca iti examineaza vulva sau faceti sex, isi va da seama.

| Crisu a răspuns:

Ah daaaa.Ptc. cel mai probabil din pricina sangerari

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da. fix dupa contactul sexual...sau dupa vreo jumatate de ora.happy

| irina20 a răspuns:

Depinde si de inteligenta lui...

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana2518 a răspuns:

Nu toate corpurile sunt la fel! Nu toate femeiile sangereaza deoarece unele au himenul foarte elastic! Unii baieti isi pot da seama, cand o fata este virgina dupa felul cum se comporta in timpul actului sexual( asta daca el nu mai este virgin, daca si el este virgin, nu prea isi da seama deoarece nu are experienta sexuala). Si *.:. bRetZaRi ColoRaTe.:.* -> Nu are cum un baiat sa`si dea seama daca mai esti virgina sau nu dupa felul cum te imbraci sau cum te comporti fata mea, moda nu se discuta si nici comportamentu! Eu sunt in pas cu moda de fel, asta nu inseamna ca mi-am inceput viata sexuala de la 12 ani!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Unii da, pot sa isi dea seama de asta dupa felul in care arati cum te porti, odata ce nu mai esti virgina intervin niste schimbari atat psihic cat si fizichappy

| miha_1596 a răspuns:

Baietii isi pot da seama ft usor...bine ca depinde si de fata!