| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat si o fata fac dragoste baiatul isi poate da seama daca fata mai este virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| VelvetLight a răspuns:

Pai e destul de simplu: daca se rupe himenul curge sange sau daca se intampla sa nu se rupa din prima, daca fata este foarte timida si neexperimentata in pat naiatul poate deduce ca este virgina.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La o virgină penetrarea este foarte greoaie!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Daca baiatul e la primul lui act sexual n-o sa-si dea seama. cu timpul, cu cat isi imbogateste experienta in domeniul sexual, o sa stie. aici vorbeste experienta.

| GabiArian22 a răspuns:

Acum depinde si de baiat daca este experimentat isi da seama dar daca este un baiat care e si el la prima experienta sexuala sunt sanse foarte mari ca aceasta sa nu observe chestia asta.
In mod normal ar trebui sa isi dea seama, pentru ca atunci cand se rupe himenul curge sange

| Azµre a răspuns:

Da și nu depinde.

| Oana92 a răspuns:

Da, mai ales daca are experienta.Pur si simplu simte, intra greu daca fata e virgina. PLus ca o virgina greu poate sa se prefaca ca nu simte durerea...

Răspuns utilizator avertizat
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Depinde, cat de tantalau e baiatul.

| Danna00 a răspuns:

Daca fata e la inceput slabe sanse, eu nu mai sunt virgina de 1an, prima data a intrat foarte greu penisul dar nu mi-a curs sange, si dupa o perioada de timp tot cam la fel de greu a intrat....depinde si de fata, nu le curge la toate sange!

| Kamikaze57 a răspuns:

Dalaughing) deci nu prea poti sa il fraeresti

| Orbithh a răspuns (pentru Kamikaze57):

Sunt virgina si nu este vorba de cazul meu asa ca te rog sa analizezi situatia inainte sa comentezi!

| AlexandruAlbu a răspuns:

Daca vrei sa-ti bati joc de un baiat te culci cu el in ultima ta zi pe stop, sigur iti mai curge o picatura doua de sange si daca e incepator nu-si da seama laughing