| tesss a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca un baita ma place.Eu nu prea il plac adica cred ca 30% dupa ce am plecat de la scoala am mers cu gasca pana acasa si el e in aceea gasca.El nu sta chiar langa mine(vorbind de locuinta) sta mai aproape de scoala fata de mine. Dupa ce au intrat toti in scari (gasca mea stau in acelasi bloc in afara de doi doar ca ei au plecat la meditatii)si dupa ce au intrat fiecare in scara lui,el m ai avea putin pana sa intre in scara, iar eu am luat-o inainte ca oricum mai avea putin si ajungea la scara lui.Iar el imi spunea sa il astept iar eu ii spuneam ca merg in cealalta parte, si tot asa.Pana la urma am cedat si m am oprit. Dupa mi-a spus "pa" si am dat noroc (e o gluma) si dupa m-a pupat usor pe obraz.El nu este timid dar la o relatie se pare ca da.El simpatizeaza o fata dar cu ea nu se comporta la fel cum se comporta cu mine.Adica cu mine e mai timid ce sa cred? A fost o perioada cand ne dadeam palme la fund (din gluma adica la toti dadea) si ii cam placea laughing)). Deci ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca e 30 sau ceva pe acolo mai dauga ca e naspa.Te place asa ca incearca sa iesi doar tu cu el in Oras, apoi sti tu cum sa il faci sa asi arate intentile doar esti fata.

1 răspuns:
| stefano200 a răspuns:

Daca se fastaceste si este timid in preajma ta cred ca nutreste setimente pentru tine ``tine-l sub lupa``parerea mea e sa stai mai mult de vorba cu el sa-ti dai seama singurica despre ce e vorba