| sergiutaker a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa uit de fosta iubita.Ne-am despartit acu 2 zile din cauza unei colege dea ei.I.-a bagat niste tampenii in cap.Am tinut la ea si inca mai tin, dar nu pot sa o uit.Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

Cel mai bine este sa te impaci cu ea ( cuvinte )
-Scuze nu te supara daca te ie-i dupa toata lumea ce zice. Nu prea e bine lumea este rea ma poti pune de fata cu accea persoana care ti-a zis accele chestii? ( daca nu este asa laughing )
apoi te voi descurca tu.
Dar daca vrei sa o uiti ( ai pe alt cineva )
Incearca sa-ti faci alta persoana care sa o iubesti mult ( si ea pe tine )
Si iti spun eu ca o voi uitawinking

| crazydeea a răspuns:

Dar de ce sa uiti de ea? Daca tii intr-adevar la ea nu renunta. Explicai ca colega ei a mintit.o si zii ca nu vrei sa renunti la ea. Succes kiss

| Ady994 a răspuns:

N-ai cum sa o uiti in doar 2 zile
dar daca totusi vrei sa incerci: DISTREAZA-TE
Mergi cu prietenii in cluburi, Fu-te o panarama (depinde de ce varsta aiwinking )
, organizeaza o betie crunta (indicat ar fi sa vina doar baieti). Sau mai usor spus: SIMTE-TE BINE

| eevvaa a răspuns:

Daca ea se lasa influentata de o simpla colega acest fapt multe spune. Pozte nu merita sa te gindesti la ea.