| Scpumiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

TPU cum Pot si eu sa dezactivez si eu de pe Telefonul Samsung gt-s3370 Msjul cu rapoort livrare? [scuze de categorie;*]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place chestia asta activata...
am tot un Samsung dar nu ce ai tu, din cate stiu intri le mesaje, setari mesaj, mesaje text, optiuni trimitere si debifezi raport livrare...
nu ar trebui sa fie greu oricum, dai la mesaje, optiuni pe undeva si apoi la mesaje text, setari...
nu stiu sa iti zic exact...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa gandim logic, intri meniu, dai mesaje, ce optiuni iti apar?

| andreeadea99 a răspuns:

Buna eu am acelasi telefon
deci fi atent trebuie sa intri la mesaje. dai injos iar acolo scrie setari intri la setari si dai pe mesaje text apoi apesi pe optiuni trimitere si dai putin mai jos acolo scrie obtinere raport livrare si debifezi casuta aceea. sper ca ai inteles!happy