| Anonim0317 a întrebat:

Buna TPUhappy. Cum poti face un baiat sa se excite?.
Nu vreau raspunsuri ironicehappy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Nu toti baietii se excita la fel. fiecare are modu` lui. Daca esti apropiat cu el il intrebi in gluma ce il excita si dupa un timp poti sa pui in aplicare ce ti-a zis. Sper ca te-am ajutat. happy

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Prin saruturi, atingeri, vorbe, miscari.

| grab a răspuns (pentru DeEa_8231):

Ordinea conteaza? big grin

Anonim, daca arati bine e de ajuns sa te imbraci sexy.
Daca nu arati tocmai bine, ceea ce cred ca e si cazul tau, incearca sa compensezi la lumina obscura cu alte mijloace.
Nu iti zic eu cum dar lasa-ti imaginatia sa zburde, cum se zicea pe vremea mea "ce pot face doua maini dibace?!" happy
Succes!

| h3r a răspuns:

Îl gâdili ușor la măru' lui Adam.