| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Cum vine o relatie de la sine? ce semne trebuie dobandite?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

BunahappyAtunci cand placi pe cineva simti ceva aparte(fluturasi in stomac,te inrosesti,te balbai cand vorbesti cu persoana pe care o placi,iti place tot ce face,spune,doresti sa o vezi cat mai des posibil,etc). Daca si cealalta persoana simte la fel,inseamna ca sunteti indragostiti. Unul va face primul pas,daca celalt e timid, spunandu-i ce simte, deoarece si cealalta persoana simte la fel, vor putea intra intr-o relatie, de aici stii tu.happy

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Atractie, sentimente. apoi incredere, respect. pana ajungi la dragoste:d

| neutrino a răspuns:

O relatie poate veni de la sine numai atunci cand iti petreci mult timp cu o anumita persoana, de multe ori fiind vorba chiar de ani, timp in care va da posibilitatea sa va cunoasteti bine ca (si) oameni.

| IuliaRoxana a răspuns:

Nici o relatie nu vine de la sine! Nu sta degeaba, depinde de tine daca vrei sau nu vrei sa fi in relatie