| thestyle a întrebat:

Buna TPU...
Cunosc o fata de 2 luni, am fost cu ea la mare si am observat ca ai place de mine si am sarutato..si de atunci spune ca ma iubeste, cu toate ca are doar 13 ani si eu 17.
credeti ca pot sa fiu impreuna cu ea?
Si mie a inceput sa imi placa de ea.
Daca este o problema..care ar fi?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Alynutzu90 a răspuns:

Nu e nici un fel de problema... daca va intelegeti si merge... e perfect, funda?

6 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Eu zic sa o mai lasi putin sa creasca are doar 13 ani, nu e mare diferenta de varsta intre voi doar ca la 13 ani nu prea sti ce e aia iubire, parerea mea, dar mai sti acum ce mai e cu viata asta...

| ywar a răspuns:

Te iubeste? Si are 13 ani? M-am ticnit eu? sau ceva nu e in regula? Cum spui tu ca la 13 ani ea poate sa iubeasca? Pai nu i-au crescut nici... unde trebuie si tu spui! offff!

| Constantin112 a răspuns:

Nu crezi ca e prea mica pentru tine?
Eu zic sa ii explici ca este prea mica pentru asa ceva, astazi te iubeste maine nu si tot asa dar oricum singura problema este ca e mica de varsta.

| SammiSchüler a răspuns:

Pe bune? la 13 ani la mare? ai mei abia ma lasa la 18. anyway, da, poti fi impreuna cu ea, sunteti minori amandoi siii nu am inteles eu bine? dupa un sarut deja "te iubeste"? am i missin' sth!? straight face

| thestyle explică:

Nu arata de 13,, zici ca are 17

| Micsku_Adam_1994 a răspuns:

Sper ca glumesti...