| ριтιqaaa a întrebat:

Cunosc un baiat de 18 ani (eu am 14) caremi-a cerut numarul de telefon si eu chiar il plac face glume multe si ma amuza foarte tare.Ce ziceti el ma place?
Astept parerile voastre.(fara raspunsuri jicnitoare)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DaDyva1992 a răspuns:

Poate ca el vrea sa fiti nu-mai prieteni...dar sa ai grija cu el...uni vor nu-mai sa profite de pe urma ta deci succes :/

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Tu poti sa constati acest lucru, dupa proba de sex!

| Ycu a răspuns:

Esti prea mica, e prea mare, te vrea doar pentru sex, fereste-te de asa ceva. best wishes.

| mariastoenescu98 a răspuns:

Buna si eu st fata si iti dau un sfat ca intre amike el poate ca te place la felul cum arati nu felul cum eati tu pe interior poate vrea doar sa profite de tine asa ca te rog ai grija