| Puckauca a întrebat:

Curand este ziua mamei mele si as vrea un mesaj special pentru ea...ma puteti ajuta?batting eyelashes

Cel mai original primeste fundita+vot si restul doar vot!:*:*:*

Scz categoriabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Iti multumesc mami ca prin tine Dumnezeu mi-a dat viata si are ghrija de mine! Iti multumesc mami pentru toate lacrimile care le-ai varsat pentru mine cand era in suferinta! Iti multumesc pentru zambetul tau, grija si dragostea ta! Iti multumesc mami ca Dumnezeu te-a ales sa imi fii ingeras pe acest pamant! Vreau ca toata viata mea sa fii fericita, ca toata jertfa vietii tale iti este alaturi in clipele grele! De ziua ta doar doua cuvinte vreau sa it spun: Te iubesc!

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mamele sunt fiintele care tipa dupa tine fluturand diverse lucruri pe care le'ai uitat.
mamele sunt mereu in asteptare.
multumesc!
Multumesc ca mi'ai aratat pentru prima oara un apus de soare.
Multumesc pentru cuvintele tale: "Straduieste'te.Munceste din greu.Si daca nu reusesti, indreapta'ti atentia spre altceva."Acestea m'au scutit de multa suferinta.
Multumesc pentru ca nu mi'ai aruncat niciodata in fata:"Ti'am spus eu.Ma rog"
Multumesc ca esti intodeauna acolo. Fara s te impui. Fara sa ai pretentii.Acolo.Cu bagajul facut, gata s vii daca e nevoie.Imediat.
Pentru ca esti umarul pe care plang.Pentru ca am cui sa spun vestea.Cineva cu care sa rad, cineva cu o rezerva inepuizabila de dragoste.Indiferent ce am facut.Intotdeauna.
Viata ta e atat de plina,si totusi stiu ca intotdeauna,intotdeauna, va exista loc si pentru mine.
Dragostea de mama este cel mai elastic lucru de pe pamant-ea se poate intinde pana la infinit. Dragostea de mama este farul familiei.

Mai aveam de zis.dar am ales ce era cel mai frumos dintr'o carte dedicata mamelor happy La multi ani, mamei tale!

| anca13 a răspuns:

Exista o fiinta fata de care ramanem mereu datori:mama.Tot ceea ce sunt sau sper sa devin ii datorez ingerului care este mama.Inima mamei este un adanc abis la capatul caruia gasesti de fiecare data iertare.Mama este inceputul tuturor inceputurilor.Mama-cel dintai cuvant,cel mai dulce zambet,cel mai sincer suflet,cel din urma vis.Cea mai dulce voce,cea mai grea durere,cea mai mandra floare,cea mai scumpa carte. Vreau sa iti multumesc pentru tot ceea ce am invatat de la tine:cum sa daruiesc neconditionat, cum sa am incredere in mine.Tu esti cea care ma iubeste fara a cere nimic in schimb, tu esti cea care mi-a oferit sprijin si incurajari cand aveam nevoie...happy

| crissmay a răspuns:

Asta e compus de mine e ma scurt da' cred ca merge:
Un porumbel iti sopteste
Ca un inger te iubeste happy

Sau

Imi esti mereu alaturi la bine si la greu
De aceea vei fi in inima mea mereu

By Izzy(BestFlower)love struck

| Razvan_8261 a răspuns:

Mami am 8litere 2cuvinte si 1singur inteles.Te Iubesc