| dragutzyka29 a întrebat:

In curand e ziua mamei si nu stiu ce sa-i iau. M-a puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Banii din portofel.
Glumeam.
Ceva care să îi fie util şi să o reprezinte.

| мαddยtรรα a răspuns:

O flOare. este primavara happy;.
... si nu trebuie ceva de 10000000000000 de lei
gestul conteaza:d

| cat a răspuns:

Poti cumpara o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi si care stii ca-i este draga mamei tale. Daca ai mai multi bani alocati poti lua o rama foto digitala in care incarci fotografii cu voi de-a lungul timpului. Oricum indiferent ce-i iei, mama ta va fi bucuroasa de dar si de sentimentele de dragoste care insotesc cadoul.

| Silviu765 a răspuns:

Eu tias propune sa ii iei o ciocolata si atat ca pentru mame dragostea copiilor e cel mai mare cadou sper ca ti-am fost de ajutor si te rog funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce ii place ei mult, s-au poate ai auzit-o in ultimul timp ca a pus ochii pe ceva, si vrea acel ceva. Dar, normal ca gestul conteaza, deci nu trebuie sa fie foarte scump. Ceva semnificativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mamelor le place cel mai mult sa le faci ceva manual, de exemplu o felicitare. Te poti uita si pe net la felicitari. Pa! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mamelor le place cel mai mult sa le faci ceva manual, de exemplu o felicitare. Te poti uita si pe net la felicitari. Pa! Succes! Sau poti sa-i faci un tort, sau sa ii iei o bluza.