| TuttiFruti a întrebat:

kiss big grin As vrea si eu niste statusuri noi frumoase! Si statusuri pentru mine si prietena mea cea mai buna care imi este ca o sora love struck Fundita + vot! love struck

Scuzati categoria dar este cea mai vizitata.

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!

peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus

Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandOua:tu si cu mine.; x; x; x

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe.Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

[♥" De ƒiecare đaтă` câηđ ๓i`a ƒσsт` ๓ai greu. Îηтσтđeauηa ℓâηgă ๓iηe a ƒσsт` ๓ereu. đe ƒieсare đaтă`•

Câηđ a๓ Suƒeriт`. ηu๓ai Ea şi Du๓ηezeu ๓`au Îηgrijiт`! ♥ :]

`[♥ đeşi a๓ тrecuт ρriη ๓uℓтe suηтe๓ îηcă ρrieтeηe ρeηтru că ηu ρσţi să cazi câηđ ţii ρe ciηeva đe ๓âηă! ♥Te iuвesc♥! :]

# Nu te stresa! Lasa`te asa cum esti.Ca o sa incepi sa mori daca uiti sa traiesti...

•Ea E Langa Mine… Cand Problemele Sunt Multe …Si Tot Ea E Singura. Care Are Rabdare… Sa Ma Asculte… Te Iubesc Si Punct!

•Problema ta?! e si problema mea:X Dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
Uh esti sora mea, asa a fost mereu:XCat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!

•Am o SORA p`care Stiu ca Ma pot baZa..Sh orice Ar fi, Ea e doar a Meah!:X

•Peste toate o Sa trecem Cu capul Sus!:X Ne Avem una` p Alta. Si Asta`i Mai presus!:X

•Si ce daca e lumea rea ma ajuta ‘sora’ mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine!:X!

•Nu`mi Spuneti km Sa`mi Aleg Prietenii; x…Ma Pricep La asta… Ca dovada v-am Ales p`voi:X

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte. Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricumm! :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,. Tre’sa recunosc, iti apartine…Si nici macar eu nu ma cunosc. Asa cum ma stii pe mine.

•Putea de mult sa plece. Dar ea langa mine a ramas. A fost langa mine cand am facut fiecare pas! :X

•Noi vorbim de parca ne-am certa Paiiii sa mor de nu`i asa! Cand spuiii "Ce mata faci? Unde draq esti?" Inseamna ca vorbesti cu prietena pe care o iubesti` :X

•Regret d fiecare data cand ne certam din prostii Ca suntem aman2 ironice si pline de orgolii.

•mi-a zis de atatea ori ca ea e alaturi de mine mereu, indiferent ca mi`e rau sau bine!

•Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele.Eu nu numesc prietene toate cretinele! :X

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| emy58ful a răspuns:

Cel mai frumos status si cel mai nou: [♥" De ƒiecare đaтă` câηđ ๓i`a ƒσsт` ๓ai greu. Îηтσтđeauηa ℓâηgă ๓iηe a ƒσsт` ๓ereu. đe ƒieсare đaтă`• Câηđ a๓ Suƒeriт`. ηu๓ai Ea şi Du๓ηezeu ๓`au Îηgrijiт`! ♥ :] altele : Ea E Langa Mine… Cand Problemele Sunt Multe …Si Tot Ea E Singura. Care Are Rabdare… Sa Ma Asculte… Te Iubesc Si Punct!

•Problema ta?! e si problema mea:X Dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
Uh esti sora mea, asa a fost mereu:XCat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!

•Am o SORA p`care Stiu ca Ma pot baZa..Sh orice Ar fi, Ea e doar a Meah!:X

•Peste toate o Sa trecem Cu capul Sus!:X Ne Avem una` p Alta. Si Asta`i Mai presus!:X

•Si ce daca e lumea rea ma ajuta ‘sora’ mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine!:X!

•Nu`mi Spuneti km Sa`mi Aleg Prietenii; x…Ma Pricep La asta… Ca dovada v-am Ales p`voi:X

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte. Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricumm! :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,. Tre’sa recunosc, iti apartine…Si nici macar eu nu ma cunosc. Asa cum ma stii pe mine.

•Putea de mult sa plece. Dar ea langa mine a ramas. A fost langa mine cand am facut fiecare pas! :X

•Noi vorbim de parca ne-am certa Paiiii sa mor de nu`i asa! Cand spuiii "Ce mata faci? Unde draq esti?" Inseamna ca vorbesti cu prietena pe care o iubesti` :X

•Regret d fiecare data cand ne certam din prostii Ca suntem aman2 ironice si pline de orgolii.

•mi-a zis de atatea ori ca ea e alaturi de mine mereu, indiferent ca mi`e rau sau bine!

•Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele.Eu nu numesc prietene toate cretinele! :X