| вяυηєтα_3939 a întrebat:

big hug Deci. Fostu` meu prieten este un coleg. ne-am despartit acum ceva vreme. sad In acelasi timp el o placea pe o colega si i`a propus sa se comb ca sa ma faca geloasa. Ieri am vazut la avatarul lui o possa cu mine si avea un status gen: Daca cineva m`ar pune sa aleg intre viata si tine as alege viata iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti Tu! Credeti ca ma mai iubeste? sad Euu il iubesc si acum... Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Pai spune-i! Eu zic ca da smug.Da, acum stii cum e, nu putem sa aflam noi ce e in sufletul lui.Eu zic sa ii spui big grin
Bafta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate face misto, sau poate te iubeste tu stii mai bine.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

laughing Ce cocalar e. Daca te iubea nu pune statusuri stupide si iti cerea iertare ca s-a purtat ca un marlan,si poate sa va impacati.

Probabil se foloseste de status + avatarul acela ca sa te faca sa fierbi, sa te aiba iar la picioare ca o fraiera.

Iti zic eu, daca prima data si-a batut joc de tine...de ce n-ar face-o si a 2 a oara (pentru ca, se pare, ca ii permiti).

| AnnyXD a răspuns:

Si mie mi se intamla asta saiba un prieten de al meu poza cu mine la avatar dar unui ii si bat joc de mine ca sa il faca gelos pe prietenul meu dar daca a pus si acel status s-ar putea sa ramana ceva sa te placa dar intreaba-l sa vezi daca te mai iubeste

| bobi_3629 a răspuns:

Intreaba-l daca are o iubita

| bobi_3629 a răspuns:

Intreaba-l daca are o iubita, intelegi?

| DyaMarya a răspuns:

Probabil ca te iubeste pentru ca altfel nu isi puna acel status si daca nu te iubea nu voia sa te faca geloasa si il durea undev a de tine insa asa prin faptul ca a vrut sa se combine cu alta doar ca sa te faca geloasa inseamna ca ii pasa si iti da sadisfactie insa tu acum nu trebuie sa faci greseala de a te duce si ai sari in brate ci fii mai retinuta si mai distanta putin timp chiar daca ii zici ca si tu il placi... succes!