| DeeaYO a întrebat:

Am o colega in clasa care e impreuna cu toti baietii.Nu conteaza varsta. A fost aproape cu toti baietii din scoala si de la liceu.Se desparte de unu si dupa 5 min e cu altul.Acum a aflat ca un coleg se poate sa joace intr-un film si a inceput sa zica ca il iubeste si ca ii place de el si s-a despartit de prietenul ei si dupa 3 minute l-a intrebat pe celalalt. El a acceptat.Si mie chiar imi place de acel coleg si stiu ca si lui ii placea de mine. L-a pus o colega sa aleaga o fata din clasa si m-a ales pe mine. Un prieten de-al lui cand m-a vazut a zis "Uite-o ma pe gagicata!" si el i-a zis "Taci!". Deci chiar nu stiu ce sa mai cred. O colega mi-a spus ca poate e impreuna cu cealalta fata ca sa ma faca geloasa.

Voi ce spuneti? Ma place, nu ma place? Un sfat?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E posibil sa te faca si geloasa fal si tuh sa vada ce a pierdut
oricum aia o sa il lase pana l urma si tot el o sa regrete.

| Yukari a răspuns:

Sunt de aceeasi parere ca si colega ta!
Cred ca ai putea sai platesti cu aceeasi moneda sau sai acorzi o doza de indiferenta, gen sa nu-l mai bagi in seama un timp.
Succes:*!

| Missdaydreaming a răspuns:

Pai eu zic ca da... pentru ca altfel l-ar fi luat la misto pe ala, nu s-ar fi repezit sa-l faca sa taca. Ceea ce nu-ti pot spune e cat de mult, poate e un placut mai superficial, poate unul mai profund, iubire nu cred pentru ca asa nu ar fi acceptat-o pe aia. Dar te place happy

| gohsty a răspuns:

Eu zic ca te placelove struck doar ca atunci cand cineva t intrebare "vrei s fii cu mine" mai ales o fata,e cam aiurea s zici nu. poate a zis da fiindca e mai timid la rasp de genu si...uh ar trebui s ii spui ca il placi si sa ii arati ca fata aia a luat la rand toti baietii din scoala(liceu/gimnaziu) s ce fel de "iubita" e... apoi vezi ce zicehappysi nu o s te creada geloasa, si daca te crede, atunci nu merita efotu si la final va vedea cine il iubeste cu adevarat:d

| DrugsAndDubstep a răspuns:

Cu siguranta te place. Bafta!

| DJFloRyn a răspuns:

Eu zic ca te place foarte mult.
Iti zic eu nu renunta.