| LoveOnTop a întrebat:

Buna TPU big grin. Sunt indragostita de un baiat de ceva ani... si abia acum am avut ocazia sa vorbesc cu el despre asta..stie ca il plac dar nu ne putem vedea. din cauza asta nu vrea sa fie cu mine..si nici nu cred ca ma place asa tare..asa ca as vrea sa ma ajutati si sa-mi spuneti cum sa fac sa-l fac sa se uite la mine. dau fundita..si tot ce vreti voi

2 răspunsuri:
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Oare distanta dintre voi e motivul pentru care nu puteti sa va vede-ti? daca e asa eu as zice mai bine sa nu te legi la cap cu asa ceva, relatile la distanta nu merg, pentru ca tu nu sti daca el te inseala, si pe incredere eu nu as merge. mai bine lasa lucrurile sa vina de la sine, si asa o sa dai peste iubirea vietii tale o data si o data!

| Maduuts a răspuns:

De ce sa nu va puteti vedea? De obicei baiatul care iti este alaturi ar trebui sa te placa asa cum esti... incearca sa faci o schimbare la par thinking vezi daca o observabig grin