| vyde a întrebat:

:d
Vreau sa-mi ziceti toate modurile prin care puteti excita un baiat la maximbatting eyelashes...Baietii poate ma ajutati mai multkisssh fetele dar nah...in cazul asta baietii stiu mai bine. Ziceti tot ce stiti va rog ca am nevoie de raspunsuri urgente cele mai multe sh mai eficiente primesc fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| NoisyDream a răspuns:

Paii mie imi place cand fata se asaza deasupra ma saruta foarte fin pe gat si merge in jos pana ajunge unde trebuie daca ma intelegiwinking si gata ca baietii se excita repede dacasti cum sa ii provoci mai mult verbal si dupa asta sa treci la atingeri si poate si la mai mult big grin pune mana unde vrei mangaie-l usor in jos pe spate si pune mana si jos la instrument si tipu e cald si gata de actiune garantat. Cel mai important e totusi sa ii spui vorbe frumoase care sa il provoace si sa faci gesturi cu care sa ii dai de inteles ce vrei. Sper ca te-am ajutat excita-l intai psihic apoi fizic si e al tau. Baftaa

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sexul oral este la modă... așa că spor la treabă.

| catalin02 a răspuns:

Pai, un striptis si toate tipurile de sex... o sa ai sfaturi mai bune de la fete noi baieti ne pricepem la excitatul fetelor :X