| DaniiiDniix3 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat dar nu in vagin ci in a doua gaura adica pe unde iasa urina iar prietenul meu a ejaculat inauntru, exista riscul de a ramane gravida? straight face

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Atât timp cât întreţine relaţii sexuale, şi îi vine şi menstruaţia, este femeie!
Şi eu nu mă refeream la ea, ci strict la femeile care rămân însărcinate.

38 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Cum să faci sex pe unde iese urina?
Doar acul încape acolo. happy. Prin uretră.

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Pai penisul a intrat in a doua gaura ( nu stiu ce iasă pe acolo laughing ). Totusi exista riscul de a ramane gravida? straight face

| 1stResponder a răspuns:

Ai face bine sa mergi la medic, daca nu ai luat deja "pastila de a doua zi" si daca nu ai luat anticonceptionale inainte de asta.
Ia un test de sarcina, apoi mergi la medic!

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Care a doua gaură? În anus? Sau erai virgină?

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Eram virgina. straight face

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Înseamnă că a băgat pe lânga himen. Deşi sunt confuză. Nu ştiu exact. Oricum dacă sperma a ajuns în vagin, sunt şanse de o sarcină. Depinde şi în ce perioadă a lunii te aflii.

| andrei08082013 a răspuns (pentru 1stResponder):

Pai cum sa ramana gravida daca nu o lasat in ea lichid si nu o facut-o in vagin

| andrei08082013 a răspuns (pentru SefaTa97):

Pai si daca nu a curs lichid de la prietenul ei inseamna ca nu are nimic fata nu are greturi nu se simte rau nu o doare burta are pofta de mancare

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Pai prietenul meu mi-a spus ca nu si-a dat drumul in mine. straight face

| DaniiiDniix3 explică (pentru andrei08082013):

Nu am niciun fel de simptome. thinking

| SefaTa97 a răspuns (pentru andrei08082013):

Nu la toate femeile apar greţurile. Sunt sarcini în care nu apar aceste simptome!

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Când ţi-a venit menstruaţia ultima dată, şi cât te-a ţinut?

| andrei08082013 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Atunci sper sa fie binelaughing

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Luna trecuta cam pe la sfarsit. Si m-a tinut in jur de 5 zile.

| andrei08082013 a răspuns (pentru SefaTa97):

Care femeie?laughing are 14 anirolling on the floor

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Adică în Decembrie?

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Nuu. In noiembrie. Am uitat ca suntem in ianuarie. laughing Pe la sfarsitul lunii. big grin

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Şi actul sexual când a avut loc?

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Ieri.

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Păi nu ţi-a venit în Decembrie. Ceea ce e o problemă. Ai şanse să fi rămas însărcinată cu lichidul preejaculator, care conţine şi el spermatozoizi.

| andrei08082013 a răspuns (pentru SefaTa97):

Deci este gravida?straight face

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Păi a mai avut loc un act sexual. In data de 24 decembrie. Tot neprotejat. Si nu am avut greturi sau alte simptome.

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Nu vreau să te sperii, dar cel mai bine la 21 de zile de la primul contact, să faci 3 teste de sarcină de la firme diferite.

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Pai daca testele imi vor arata ca sunt insarcinata, ce fac dupa aceea?

| andrei08082013 a răspuns (pentru SefaTa97):

A ramas gravida?straight facestraight face

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Vorbeşti cu părinţii, prietenul, familia prietenului.

| SefaTa97 a răspuns (pentru andrei08082013):

Nu am de unde să ştiu. Trebuie examinată ginecologic!

| andrei08082013 a răspuns (pentru SefaTa97):

Sunt prietenul ei dupa parerea dumneavostra ce credeti ca poate fi?

| DaniiiDniix3 explică (pentru SefaTa97):

Imi puteti spune clar si sigur. Dupa parerea dumneavoastra dupa tot ce v-am zis sunt sau nu insarcinata? straight facestraight face

| SefaTa97 a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Dragilor, nu îmi pot da cu părerea aiurea.
Pot să zic că eşti şi tu de fapt să nu fii, şi pot spune că nu eşti şi poţi fi.
Poate să-ţi mai întârzie menstruaţia că ţi-ai început acum viaţa sexuală.
De ce nu aţi făcut cu prezervativ? Andrei, câţi ani ai?