| Anonimus345 a întrebat:

Am făcut sex anal neprotejat cu prietena mea ..la o zi dupa terminarea ciclului... apoi am băgat o de doua trei ori in vagin ...nu pana la capat ...deci mai e virgina (ejaculasem cu o zi in urma ) apoi am ejaculat pe bucile ei si nu s-a scurs in vagin... exista posibilitatea să ramana gravidă?

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Nu va ramane insarcinata, dar sexul anal produce complicati precum: - vulnerabilitatea tesuturilor din zona anala;
- riscul de fisurare a anusului in momentul penetrarii;
- risc crescut de sangerare in timpul actului sexual;
- distrugerea muschilor sfincterului;
- risc de incontinenta sau/si prolaps anal.
Sa aveti grija de acum inainte sa nu o mai faceti neprotejat pentru ca va puteti imbolnavi.

| Anonimus345 explică (pentru Andersen2k18):

Multumesc mult.mi ati fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu mai faceti chestia asta, ori in fund ori in vagin. nu in ambele in acelasi timp. ai vazut prea multe filme xxx.
puteti face niste infectii de toata frumusetea.

| mihai69 a răspuns:

Virgină nu mai e, chiar dacă nu ai deflorat-o.
Gravidă - nici atât.
În schimb, are mari șanse să se aleagă cu o infecție vaginală gravă dacă mai o penetrezi vaginal DUPĂ ce ai făcut sex anal, fără să te speli mai înainte cât poți de bine!

| Anonimus345 explică (pentru mihai69):

Bine de stiut

| Anonimus345 explică (pentru mihai69):

Chiar daca nu a curs sange, nu mai e virgina?

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimus345):

Dacă a făcut sex cu un partener nu mai e virgină. Virgină e până să facă sex (de orice fel) cu un partener.
Închipuie-ți un pachet de țigări: dacă l-ai cumpărat și i-ai desfăcut țipla încă e „ca nou". Dar cu siguranță, nu mai e „virgin", și dacă nu ai fumat din el.

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand, in urma actului sexual, nu mai este virgina. In al doilea rand, actul sexual avand loc la o zi dupa terminarea menstruatiei, nu poate fi gravida.

| kandaraki a răspuns:

Da, e insarcinata, va naste un bou ca tine

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Dacă i-ai băgat-o în vagin nu mai e virgină şi nici nu era înainte să facă sex cu tine

| superuamen a răspuns:

Daca a fost atinsa nu se mai numeste virgina laughing)