| sabina18 a întrebat:

Daca am facut testul de sarcina de la primul contact sexual si a iesit negativ si am acut si menstruatie, pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă menstruația a apărut după actul sexual neprotejat, nu ai de ce să te îngrijorezi, șansele sunt nule.
Ai mai multă grijă data viitoare și folosește o metodă contraceptivă sigură!
Evită folosirea metodelor tradiționale ( coitus interruptus, metoda calendarului/temperatului bazale/mucusului cervical) și folosirea anticoncepționalelor, căci cele din urmă te feresc de o sarcină nedorită, nu și de o B.T.S.
Baftă!

| Bianca1864 a răspuns:

Nu.daca ti-a venit menstruatia nu sunt sanse.si ai facut si testul de sarcina.stai linistita ca nu esti insarcinata

| adelolyta a răspuns:

Nu nu exista acest risc ma ales ca ai facut testul de sarcina, stai linistita, dar ai grija la contactele sexuale neprotejate