| NiculaiMarianTraian a întrebat:

daca am pus degetul pe capul penusului unde era lichid preejaculator si dupa pe vagin poate ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este IMPOSIBIL ca sarcina sa se poata forma prin intermediul lichidului preejaculator. Bineinteles cu conditia ca intr-adevar sa fi fost vorba de lichid preejaculator curat/''STERIL'' adica lichid preejaculator care nu era contaminat cu spermatozoizi proveniti in urma amestecarii cu posibile resturi de sperma ramase in uretra in urma unei ejaculari produse cu 2-3 ore mai devreme. Lichidul preejaculator asa cum este produs de cele 2 glande bulbouretrale NU are in continutul sau nici macar 1 (UN) singur spermatozoid. SanatatE!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă, că tipii știu drumul spre victorie, când tata e fraier și îi ajută cu degetul.

| ViorelReznov69 a răspuns:

Da pentru ca in lichidul preejaculator exista spermatozoizi ai grija ca apare copilul

| Catalin77945 a răspuns:

Nu este posibil, adica daca nu ai bagat in interior trebuie sa fie safe.