| Mickey2000 a întrebat:

daca o săptămana si ceva cineva vrea sa scape de grăsimea de pe abdomen nu mănâncă decât 1 sau de 2 ori pe zi doar grătar, salate, legume, omleta, oua si toate care sunt sănătoase si face multe abdomene care ard caloriile si le face cum trebuie, v-a da jos grăsimea? Daca are ambiție? Sau in cât timp? Daca face mai mult sport si mănâncă mai puțin? DAU FUNDA va rog răspunsuri adevărate si bune, sau altceva sa ardă mai repede grăsimile! Mulțumesc si o zi super va doresc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca si in functie de rezultatul obtinut sa ne dai si noua de stire daca metoda a functionat sau nu. Organismul fiecare individ are propriul mod de a functiona si din acest motiv metodele de modelare a corpului pot fi foarte diverse, deci ceea ce se potriveste unuia poate dauna altuia. Succes!