| iHaveThePussyiMakeTheRules a întrebat:

Buna TPU happy... Daca te masturbezi mai esti vrgina?straight face

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Daca te masturbezi nu inseamna ca iti pierzi virginitatea, pana la primul contact sexual cu un partener esti virgina.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da !

| Negative a răspuns:

Depinde...daca te faci ca disperatarolling on the floorSi ti se rupe... fasurolling on the floor [nu imi amintesc acum cum se numeste] inseamna ca nu, doar daca te gadililaughingInseamna ca esti!happy

| AlexicăHD a răspuns:

Buna la fete cred ca nu ca o data ce isi introduc ceva in ***** normal ca se dezvirgineazawinking funda?

| iHaveThePussyiMakeTheRules explică:

Multumesc pentru raspunsuri :*!

| Costy3000 a răspuns:

Normal ca da laughing)

| bogdan_2474 a răspuns:

Sigur ca da.

| bogdan_2474 a răspuns:

Sigur, ca da.