| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

De ceva timp cunosc un baiat...ma rog am fost si cu el, ne-am certat...acum o 4-5 zile i`a sp prietenului meu ca tocmai s-a despartit de o fata, pe care o cunosc si eu, si ca vrea sa fie cu mine.Eu sincer vroiam, dar nu direct.La sfarsitul orei, eram p o banca cu prietenul lui si cu buna mea prietena.Atunci el m`a luat in brate, si mi-a zis sa stau pe piciorul lui, eu nu am acceptat pentru ca asa direct nu imi placea, vroiam sa mai vb si apoi vedeam, dupa m-a oprit batea apropouri si asa. A trecut o zi si i-a spus prietenului sau, care este iubitul prietenei mele ca sunt frumoasa, ca arat bineeechatterbox. Dar duminica ieri s-a impacat cu fata aia, ca cica eu nu vroiam sa fiu cu el, pentru ca l-am respins.Eu tin la el, si vad in contiunare ca se tot uita la mine pe holuri, dar nu mai stiu ce sa cred.Azi cand am plecat era el cu fata aia, vorbeau.
Ce sa cred?sad

Răspuns Câştigător
| KidutzuLuvv a răspuns:

Buna:*
Din tot ce ai scris tu aici cred ca TU esti de vinasad
Nu o lua in nume de rau daroh go on el a incercat sa fie cu tine.\ si poate a crezut ca nu are sanse daca tu l`ai respins
Stiu... vruiai sa te i`a mai incethappy dar sad poate el nu stia astastraight face
Acum tot ceea ce ai de facut este sa mergi inainte si sa incerci sa il castigi happy [din nou] sad oricum daca nu va mai merge incearca sa uiti happy si NEXT! pana la urma tot el o sa se intoarca odata si odata la tine daca "tine la tine" happy
Sper ca ti-am fost de ajutorhee hee
Te pup PaPa:*

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ii un tip neserios. Ai facut bine ca nu i-ai cedat 'din prima'. Ar fi fost cu tine 1-2 luni si apoi iar ar fi plecat la alta, ca ai fi facut alt lucru care sa nu-i fi convenit.
Ti-e mai bine fara el, vei gasi un baiat mai cumsecade.

| vlaaddd a răspuns:

Dar daca te asezai pe piciorul lui ce crezi ca se intampla?

Acum nu poti decat sa faci tu primul pas, baiatu' a incercat... ( nu e cel mai bun mod, dar a incercat ) el a simtit ca tu l-ai respins si cam asta a fost. Spune-i ca vrei sa fi cu el si roaga-l sa te lase sa stai pe picior.

| LeuTz a răspuns:

Asa iti trebuie cand incerci sa o faci tu pe inabordabila.El a vrut de bine de rau sa fie cu tine iar tu respingandu-l asa de mult si-a dat seama ca nu are nici o sansa si ca nu meriti.E randul tau acum sa treci sa te dai la el si sa incerci sa fii cu el daca iti doresti asta happy.

| anca174 a răspuns:

Daca chiar te vroia pe tine m-ai insista nu se impaca imediat cu aia. Nu stiu ce sa zic. vorbeste cu el si spune-i ce simti se poaste sa aiba si el aceleasi sentimente

| cristy_8053 a răspuns:

Sa crezi ca o faci pe hard to get si o sa il pierzi. Daca el iti face avansuri tu trebuie sa fii sociabila si sa ai raspunzi corespunzator ca sa inteleaga si el ca si tie iti place de el nu numai lui ai place de tine ca se descurajeaza baiatu.Asta daca vrei cu adevarat sa fii cu el.big grin

| buterfllymiley a răspuns:

U comentezi la intrebarile mele mai uita-te si la ale tale si taci