| coconuts a întrebat:

Buna!

Acum ceva timp am cunoscut un tip...
nu il placeam, dar cu timpul am inceput sa il plac pentru ca vb`eam cu el pe mess...
Dp ceva vreme am aflat ca prietenei mele ii placea de el

aceasta cand a auzit a inceput sa ma alinte sa se dea p langa mine, doar pentru ca sa nu fiu eu cu el

Am vb pe mess si la scoala timp de 2 luni.
El mi-a cerut prietenia
iar eu l`am refuzat pentru ca o vedeam pe prietena mea atrasa de el

El a inceput sa zica
pai de aia tu tii cu ea
si nu te gandesti sa iti faci tie un bine,,,
ma rog.
nu am mai vb cu el asa de des

M-am certat cu el

Dp ceva timp ma impac cu el

Am vb cu el tot ne dadea:X:X :*:* tbx...ma rog.chestii
in ianuarie 2010 cand ne-am certatsad din cauza prietenei mele carre tot se baga

ne-am impacat din nou dp ceva vreme:d

ne-am tinut de mana bla bla blalaughing
Am fost impreuna

dupa o saptamana si ceva ne-am certat
de fapt nu am mai tinut legatura...

El are un prieten bun care este impreuna cu o prietena de`a mea buna

Si m`a bagat in lista si a inceput sa imi zica:

Cum ei doi pot fii fericiti si noi nu?

Eu m-am certat cu prietena asta care ilplacea pe el pentru ca am vazut ca ma alinta pe mine doar cand vb`eam cu el

ne-am certat

SI cam cateva luni nu prea am vb`it dar el continua sa ii spuna prietenului lui cel mai bun despre mine

ca sunt frumoasa si asa

Eu aflam de la el tot
Pana in mai -iunie nu am mai vb

Si am iesit in oras

M`am intalnit cu el in parc unde m`a sarutat, ciudat e ca nu am vb deloc pe mess cu el de atunci, A doua zii aflu de la cineva ca el are prietena

Nu am crezut

Si din iulie merg la plaja si ma int cu el si prietena mea cu iubitul ei adica cu prietenul acestuia

Vroia sa ne impacam pentru ca nu mai tinusem legatura, si mi-a spus de vreo 5-6 ori sa merg cu el in apa iar eu nu am mers

s`a intamplat asta de vreo 3 ori

El s-a suparat

Am verificat pe invisible.ro, si vad ca avea o poza cu o fata (o cunosteam)

dar dp ceva timp aflu de la buna mea prietena ca isi bate joc de ea
Ca nu prea stie multe ea

Dar imi spune ca i-a dat numarul unui necunoscut si a amenintat`o
deci isi batea joc de ea
Dar tot continua sa tina poza cu ea la av si ea cu el

Acum cateva zile am mers in balci cu el prietena mea si iubitul ei, dar si cu
el
Mia zis sa ma dau cu el in masini tamponate, iar eu am acceptat
am crezut ca s-a rezolvat tot dar...nimic nu ma bagat in lista de mess

Tot ii spune prietenului lui ca`s frmsa si ca arat bine la corp

mentionez ca in ziua aia se tot uita la mine si la cum arat...
ma privea mirat asa si tot se uita la mine

dar tot tine poza cu fata aia (care spunea ca isi bate joc d ea)

Ce sa fac?

Mai ma place?
sau nu mai poate fii nimic intre noicrying?

funda garantat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi din cate ai spus tu aici voi va placeti tu te simti atrasa de el dar nu vrei sa ii arati lucru asta, faza cu poza aia sunt sigur ca el nu isi bate joc de ea din moment ce tine poza cu ea la avatar! si ea cu el, daca prietenului sau ii spune ca i se pare ca tu esti frumoasa si vrajeli de genu inseamna ca i-ar sta in cap o impacare dar o iubeste pe ceea cu care are poza la avatar si prietena ta ceea mai buna care ti-a spus ca isi bate joc de ea a facut-o din invidie aceea "prietena" nu iti e prietena, gandeste-te putin logic ca ala din moment ce tine poza cu aia la avatar ii clar ca o tine dintr-un anume motiv si daca si-ar bate joc de ea nu ar mai tine poza aia la avatartongue

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dupa romanul fluviu pe care ni l-ai prezentat aici, nu am mai inteles nimic pana la capat. Un du-te vin-o si asa o lipsa de consistenta nu am mai vazut. Singurul lucru pe care l-am inteles eu este ca-i place de tine cum arati, ca esti frumoasa. Dar ce va leaga, ce sentimente aveti unul fata de celalalt nu-mi pot da seama. Si chestia cu fotografia.

| tomas_1123 a răspuns:

Eu cred ca-si bate joc de aman2

| Nycu a răspuns:

Mai bine scriai putin si cuprinzator...parearea mea ca nu te iubeste asta ii parerea (fara suparare)