| Allexaandraa a întrebat:

De curand am fost la ginecolog si dna doctor mi-a recomandat klion-d 100 si gynielhappy, am inceput tratamentul cu klion-d 100 timp de 10 zile, cand mai aveam de luat 2 ovulehappymi-a venit menstruatia si am intrerupt tratamentul, si l'am reluat ieri (01-02-2010) iar azi (02-02-2010)am terminat de luat ovulele Klion-dhappyacum trebuie sa iau ovulele Gyniel timp de 7 zile, inainte sa iau gyniel trebuie sa iau vreo pauza, deoarece am terminat alt tratament cu ovule? Fetelor daca ati facut acelasi tratament ca si mine vreodata astept si eu sfaturi.Va multumesc! Dau fundita:XIMI CER SCZ PT CATEGORIE, dar am nevoie urgent de un raspuns:X.

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te duci sa vorbesti cu ginecologul care tea consultat doar el e in masura sa iti dea raspunsuri.

| Allexaandraa explică:

Oli observ ca nu ai pic de mintewinkingcrede'mawinking...Cred ca tu doar esti un lab.ar care sta in fata monitorului si da raspunsuri stupide doar pentru a enerva lumeawinkingsi intrebarea asta eu am pus'o pentru fetewinkingnu pentru laba.riwinkingeu nu cred ca ai folosit tu vreodata ovule ca sa dai un raspuns la intrebarea care am pus'o euwinking. in fine.nu stau sa imi stric tastatura pentru un om ca tine... te pup si ai grija de corpul tau devil

| Olix a răspuns:

Muta-te la categoria ia-o in gura ...marsh acolo