| Ella1234444 a întrebat:

De fiecare data cand eu si cu iubitul meu am incercat sa facem dragoste nu am reusit pentru ca la un moment dat se emotioneaza si nu i se mai scoala. tin sa mentionez ca suntem amandoi virgini si se emotioneaza pentru ca e ceva nou pentru el si ii e frica sa nu ma "raneasca", totul merge bine pana cand dintr o data se emotioneaza si se duce moodu, cum ar trebui sa procedam...

2 răspunsuri:
| Stochel a răspuns:

Faci si tu un oral poate merge asa si nu-i se mai culca

| Crisk a răspuns:

Uitați-va la porno (filme pentru adulți ) in timp ce încercați să faceți sex. Daca ți se primește aștept un răspuns in privat.